Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2180
Veebilehe loomine

Veebilehe loomine

Üha enam inimesi kasutab internetti ja otsingumootoreid info, vajaliku toote või teenuse leidmiseks. Koduleht on üks parimaid viise ennast veebis nähtavaks teha ning on hädavajalik igale ettevõttele klientide usalduse võitmiseks. Pilkupüüdev ja informatiivne veebisait on Teie virtuaalne visiitkaart.

Koduleht just Teie eesmärkide täitmiseks

WordPressil põhinev kodulehe kavand valmib 7-14 päeva jooksul. Veebilehe valmis projekti näete esmalt privaatserveris ja seejärel on vastavalt Teie eelistustele võimalik teostada muudatusi, tegemaks kindlaks, et olete tulemusega rahul. Kui vajate hiljem abi veebilehekülje integreerimisel või igapäevasel haldamisel, tuleme ka selles appi. 

Lõplik töö hind kujuneb vastavalt töö keerukusele ning seetõttu palume edastada võimalikult täpne kirjeldus päringu sooritamisel – vaid nii saame teha Teile kõige täpsema hinnapakkumise.

Palun kasutage päringuvormi, et saaksime kodulehe üles ehitada vastavalt Teie vajadustele:

Ostueelne konsultatsioon - TASUTA

Selgitamaks välja kliendi täpsed vajadused kodulehe või e-poe näol. Hinnapakkumise koostamine.

Wordpress koduleht - al 200€

Kodulehe lõplik hind kujuneb ostueelse konsultatsiooni käigus. Lõpphinna kujundab töö keerukus, lehekülgede ja kasutatavate pluginate arv. 

Magneto platvormil e-pood - al 700€

Lisame omalt poolt kuni kümme lehekülge ning e-poodi 5-50 toodet. Makse- ja tarnelahenduste seadistamine. Veebisaidi graafilise teema seadistamine (graafika on kliendil vajalik eraldi muretseda või meilt tellida). Lõplik hind kujuneb konsultatsiooni käigus.

Kodulehe integreerimine - al. 50€

Kodulehe integreerimise soovist palume anda märku enne tellimuse sooritamist.

Veebilehe hooldustööd - 15€/h

Vajaduse korral pakume ka ostujärgset veebilehe seadistus- ja hooldustööd tunnihinna alusel. Ostujärgne konsultatsioon on TASUTA.

Wordpressi platvormil WooCommerce e-pood - al. 300€

Lisame omalt poolt kuni 8 lehekülge ja 15 toodet. Originaalne disain. Makse- ja tarnelahenduse integreerimine. 

Veebilehe loomine

Kõik meie loodud veebilehed on pilkupüüdvad, originaalse disainiga ja jäävad külastajatele kindlasti silma. Kas sulle meeldib meie koduleht? Teeme sulle sinu idee baasil vähemalt sama ägeda lehe!

N

Kvaliteedikontrolli protsess

Võtame iga projekti puhul, sõltumata projekti mahust, enda kohustuseks tagada kliendile parim kvaliteet. Teie tellitud töö kuulub alati enne väljastamist lisakontrollimisele, et vältida võimalikke vigu

Valmis alustama?

Kontakteeru meiega