Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5810

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2180
Tõlketeenused

Tõlketeenused

Meie ettevõtte tuum on tõlkimine, tekstide koostamine ja toimetamine. Pakume usaldusväärset dokumenditõlget parima kvaliteedi, taskukohase ning konkurentsivõimelise hinnaga. Meil on laialdased kogemused ja teadmised paljudest erinevatest valdkondadest.

 

Iga tõlketöö on erinäoline ja individuaalne, kui Te ei leia konkreetset sobivat teenust, siis andke meile märku ning leiame Teie probleemile oma koostööpartnerite abil lahenduse. Parima pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Tõlkimine

Erinevate tekstide tõlkimine eesti keelest võõrkeelde ja vastupidi. Palume hinnapäringu juures märkida keel, millesse soovite oma teksti tõlkida ning oma olevasoleva teksti valdkond – majandustekst, juriidiline tekst, kasutusjuhend, ilukirjanduslik tekst, veebileht, jne. Meie tõlkijatel on palju kogemusi erinevate tekstide tõlkimisel ja on hea meelega teile abiks.

Tekstiloome

Sul on pikk tekst, kuid vajad vaid selle sisu kokkuvõtet? Meie teeme selle sinu eest ära. Pakume kokkuvõtete kirjutamist nii inglise kui ka eesti keeles. Sul on head ideed ja märksõnad, kuid pika teksti kirjutamine valmistab raskusi? Pole probleemi! Saada oma märksõnad, lennukad ideed ja lisainformatsioon meile ning küll meie need kirja saame. Kirjutame tekste kodulehekülgede, tootekirjelduste, tutvustuste ja muu sarnase tarbeks. Sisukokkuvõtteid kirjutame teadusartiklitest, sisu-turunduse teemadel, tootekirjeldustest ja ka paljudel muudel teemadel.

Toimetamine

Võõrkeelsete ja eesti keelsete tekstide toimetamine. Toimetamine on väga oluline osa tekstiloome juures. Toimetaja parandab tekstis grammatika-, trüki-, stiili- ja vormistusvead ning teeb ka palju muud, et tekst oleks sujuv, ühtne ja mõistetav.

PS! Tõlketööde ja tekstiloome puhul on toimetamine juba hinna sees.

Subtiitrimine

Kui sul on video eesti või inglise keeles, millele on vaja vastupidisel suunal subtiitreid, siis oleme abiks ka nende loomisel. Meil on pikaajaline kogemus tõsieluseriaalide, dokumentaalfilmide, mängufilmide, multifilmide ja teiste sarnaste videote tõlkimisel.

Muud teenused

Ei leidnud sobivat teenust või tõlkesuunda? Leiame sulle sobiva keelepaari meie koostööpartnerite abiga.

Tõlkimine ja tekstiloome

Pakume tõlketeenuseid eesti keelest võõrkeelde ja vastupidi. Vertaleril on hea meel pakkuda klientidele nende keelepaaride puhul usaldusväärset ja kvaliteetset tõlketeenust ja tekstiloomet

N

Kvaliteedikontrolli protsess

Võtame iga projekti puhul, sõltumata projekti mahust, enda kohustuseks tagada kliendile parim kvaliteet. Teie tellitud töö kuulub alati enne väljastamist lisakontrollimisele, et vältida võimalikke vigu

Valmis alustama?

Kontakteeru meiega