Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2180
Graafiline disain

Graafiline disain

Vajate oma ettevõttele, tootele või uuele brändile logo? Pole probleemi - saame Teid aidata ka brošüüride, visiitkaartide, bännerite, flaierite, sotsiaalmeedia ja pakendite disainiga. 

Parim tulemus! 

Selleks, et saaksime jõuda tulemuseni, mis Teid õnnelikuks teeb, vajame ka Teiepoolset panust. Selle tarbeks oleme kirja pannud hulga küsimusi, mille vastuseid saab disainer kasutada silmas pidades just Teie eelistusi ja vajadusi. Kui soovite disainerile anda oma loomingus täiesti vabad käed, siis loomulikult on see igati teretulnud.

Kui Teil on disaini osas oma visioon, siis palume meile kirjutades võimalikult täpselt vastata järgnevatele küsimustele alloleval päringuvormil:

 

Graafiline disain

Koostöö tagab parima tulemuse ja selle tarbeks lõime küsimustiku, mis aitab meil koos jõuda parima lahenduseni. Anname endast parima, et teha Teie unikaalne visioon reaalsuseks. 

N

Kvaliteedikontrolli protsess

Võtame iga projekti puhul, sõltumata projekti mahust, enda kohustuseks tagada kliendile parim kvaliteet. Teie tellitud töö kuulub alati enne väljastamist lisakontrollimisele, et vältida võimalikke vigu

Valmis alustama?

Kontakteeru meiega