Vertaler

Meie meeskonnas on tõelised entusiastid, kes on motiveeritud oma oskusi Sinu jaoks rakendama. Oleme veendunud, et parima teenuse pakkumiseks ei ole vajalik ainult kvaliteetne lõpptulemus, vaid ka kliendi jaoks õiglane hind ning professionaalne teenindus. Pakume teenuseid ja lahendusi, mis vastavad meie kompetentsile, et tagada kliendi rahulolu igal viisil.

 

Kuigi Vertaler rajati eesmärgiga pakkuda silmapaistvaid tõlketeenuseid, siis klientide soovidele ja ettepanekutele tuginedes laiendasime 2019. aasta suvel oma tegevusala ning pakume nüüd ka kodulehe loomise ning graafilise disaini teenuseid.

Tagame kliendi rahulolu

Meie peamine motivaator on klientide rahulolu. Otsime alati vastust küsimusele: mida klient meilt vajab? Kas soovid luua veebilehekülje, tõlkida majandusaruannet, kontrollida oma uue novelli õigekirja ning luua sellele kujundus? Pole probleemi. Arvestame alati erinevate klientide soovidega. Meie töö on leida parim lahendus, et saavutada soovitud tulemus. Oleme alati oma klientidele olemas.

Olete meile oluline!

Meie suurimaks väärtuseks on rahulolevad kliendid. Kõik meie meeskonna liikmed ja hoolikalt valitud partnerid annavad endast iga projekti puhul maksimumi, et tagada kliendi täielik rahulolu.

N

Kvaliteedikontrolli protsess

Võtame iga projekti puhul, sõltumata projekti mahust, enda kohustuseks tagada kliendile parim kvaliteet. Teie tellitud töö kuulub alati enne väljastamist lisakontrollimisele, et vältida võimalikke vigu

Valmis alustama?

Kontakteeru meiega