Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5810

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt76430/domeenid/www.vertaler.ee/htdocs/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2180
Vertaler| Tõlketeenused - Kodulehe loomine - Graafiline disain - Tõlkebüroo

Vertaler

tõlke- ja disainiteenused

OÜ Vertaler on tõlke–, veebi- ja graafilise disaini büroo, mis pakub kaasaegseid ning kvaliteetseid lahendusi. Pakume tõlketeenust eesti, inglise, soome, vene ja ka muudes keeltes. Aitame teil kujundada logosid, brošüüre, visiitkaarte, ehitada kodulehti ja palju muud. Küsi hinnapakkumist siit:

OÜ Vertaler teenused

Professionaalne teenus ja kiire vastus päringule!

Saada meile päring ja teeme sulle esimesel võimalusel parima pakkumise. Võid kindel olla, et vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

 

Tõlge ja toimetamine

Erinevate tekstide tõlkimine eesti keelest võõrkeelde ja vastupidi. Palume…

Graafiline disain

Vajate oma ettevõttele, tootele või uuele brändile logo? Pole probleemi – saame Teid…

Tekstiloome

Sul on pikk tekst, kuid vajad vaid selle sisu kokkuvõtet? Meie teeme selle sinu eest parima meelega ära.

Veebilehtede loomine

Koduleht on üks parimaid viise ennast veebis nähtavaks teha ning on hädavajalik igale…

Muud teenused

Ei leidnud sobivat teenust? Kirjuta meile ja leiame probleemile lahenduse.

Tagame kliendi rahulolu

Meie peamine motivaator on klientide rahulolu. Otsime alati vastust küsimusele: mida klient meilt vajab? Kas soovid luua veebilehekülje, tõlkida majandusaruannet, kontrollida oma uue novelli õigekirja ning luua sellele kujundus? Pole probleemi. Arvestame alati erinevate klientide soovidega. Meie töö on leida parim lahendus, et saavutada soovitud tulemus. Oleme alati oma klientidele olemas.

Usaldusväärne partner

Lähtume alati kliendi soovidest ja vajadustest. Garanteerime, et leiame just Teie jaoks sobiva lahenduse

Kiire vastus päringule

Vastame päringutele alati esimesel võimalusel ning mitte hiljem kui ühe tööpäeva jooksul. Paljud teenuse-pakkujad lubavad ka kiiret teenust, kuid meie usume, et kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet. Ütleb ju eesti vanasõnagi: “Üheksa korda mõõda, üks kord lõika”.

Konfidentsiaalsus

Mõistame, et kõikide klientide jaoks on konfidentsiaalsus absoluutne prioriteet ning meie kohustus on kasutada teie informatsiooni ainult meile usaldatud ülesande täitmiseks.

Kvaliteedikontroll

Kõik projektid läbivad enne kliendini jõudmist mitu erinevat protseduuri, enne kui see on päris valmis – meie eesmärk on pakkuda parima kvaliteediga teenust.

Konkurentsivõimeline hind

Kahtlemata on teenuse maksumus teenusepakkuja valiku puhul oluline komponent. Võid kindel olla, et garanteerime mõistliku ja konkurentsivõimelise hinnapakkumise.

Olete meile oluline!

Meie suurimaks väärtuseks on rahulolevad kliendid. Kõik meie meeskonna liikmed ja hoolikalt valitud partnerid annavad endast iga projekti puhul maksimumi, et tagada kliendi täielik rahulolu.

N

Kvaliteedikontrolli protsess

Võtame iga projekti puhul, sõltumata projekti mahust, enda kohustuseks tagada kliendile parim kvaliteet. Teie tellitud töö kuulub alati enne väljastamist lisakontrollimisele, et vältida võimalikke vigu

Valmis alustama?

Kontakteeru meiega